Noc kostelů | Mikulov | 2017

Divadelní hra o královně Ester - z Noci kostelů v Mikulově 2016, klanějící se děti a dospělí po vystoupení, sál s diváky i se stoly a občerstvením, v popředí kousek z výstavy Biblí a literatury o Bibli, sál je prozářený sluncem a na přední stěně je velký prázdný dřevěný kříž
Fotogalerie z Noci kostelů 2016

V rámci akce Noc kostelů 2017 srdečně zveme na návštěvu modlitebny Evangelické církve metodistické v Mikulově. Program začíná v pátek 9. června 2017 v 18 hodin tvořivou dílnou. Dále následuje recitál Andy Javůrkové Hvězdné nebe pro velké i malé a pásmo zpívaného a mluveného slova inspirovaného Žalmy. V průběhu večera si můžete prohlédnout prostory modlitebny i přilehlého dvora, lehce se občerstvit a případně využít „průvodcovské služby“ pořadatelů. Podrobný program najdete na stránkách nockostelu.cz.

  • Kdy: pátek, 9. června 2017 od 18.00 do 23.00 hodin,
  • Kde: Modlitebna Evangelické církve metodistické, Purkyňova 1700/2A, Mikulov.
18.00   Tvořivá dílna nejenom pro děti
18.30   Hvězdné nebe (recitál Andy Javůrkové pro velké i malé)
20.00   Žalmy (pásmo zpívaného a mluveného slova)
průběžně   Prohlídka s výkladem

 

Také v tomto roce se do akce Noc kostelů připojily oba sbory mikulovské farnosti. Podrobnosti o programu najdete zde: program Noci kostelů 2017 ve sboru Evangelické církve metodistické v Mikulově & program Noci kostelů 2017 ve sboru Evangelické církve metodistické ve Valticích (na tom se zatím pracuje).

Další kostely, které můžete v rámci akce Noc kostelů 2017 navštívit v Mikulově a blízkém okolí: Mikulov, Svatý kopeček kaple sv. Šebestiána & Mikulov, kostel Povýšení sv. Kříže & Mikulov, kostel sv. Jana Křtitele & Mikulov, kostel sv. Václava & Pavlov u Mikulova, kostel sv. Barbory & Březí, kostel sv. Jana Křtitele (program na těchto odkazech se bude objevovat průběžně).

Více z Noci kostelů předchozích ročníků ve farnosti Evangelické církve metodistické Mikulov.