Noc kostelů | Mikulov | 2016

Noc kostelů 2015 v Evangelické církvi metodistické v Mikulově
Fotogalerie z Noci kostelů 2015

V rámci akce Noc kostelů 2016 srdečně zveme na návštěvu modlitebny Evangelické církve metodistické v Mikulově. Program začíná v pátek 10. června 2016 v 17 hodin tvořivou dílnou. Dále následuje jazzová etuda, příběh jednoho těžkého rozhodnutí (královna Ester) a tři vstupy hudební skupinky Evangelické církve metodistické v Mikulově – zhudebněné žalmy, chvalozpěvy našich předků a současné chvály. V průběhu večera si můžete prohlédnout prostory modlitebny i přilehlého dvora, lehce se občerstvit a prohlédnout výstavu Bible třiatřicetkrát jinak – výstavu Biblí a literatury o Bibli. Výstava je spojena se soutěží Vyhraj svoji Bibli o nejlepší ztvárnění vybraného biblického textu. Podrobný program najdete na stránkách nockostelu.cz.

  • Kdy: pátek, 10. června 2016 od 17.00 do 23.00 hodin,
  • Kde: Modlitebna Evangelické církve metodistické, Purkyňova 1700/2A, Mikulov.

V roce 2016 se do akce Noc kostelů připojily oba sbory mikulovské farnosti. Podrobnosti o programu najdete zde: program Noci kostelů 2016 ve sboru Evangelické církve metodistické v Mikulově & program Noci kostelů 2016 ve sboru Evangelické církve metodistické ve Valticích.

Další kostely, které můžete v rámci akce Noc kostelů 2015 navštívit v Mikulově a blízkém okolí: Mikulov, Svatý kopeček kaple sv. Šebestiána & Mikulov, kostel Povýšení sv. Kříže & Mikulov, kostel sv. Jana Křtitele & Mikulov, kostel sv. Václava & Pavlov u Mikulova, kostel sv. Barbory & Březí, kostel sv. Jana Křtitele.

Fotogalerie z akce Noc kostelů 2016.