Nabídka knih | Vánoce 2015

Dej mi poznat svoje cesty, Hospodine, uč mě chodit po svých stezkách. (Žalm 25,4)

Ilustrační foto - knihovna plná knih
Ilustrační foto – My book shelf II, Frank M. Rafik, CC

Knihy z Návratu domů

V rámci vánoční nabídky nakladatelství Návrat domů můžete u nás prohlédnout a objednat knihy z tohoto nakladatelství. Základní sleva je 10 %, pro vybrané starší tituly a předobjednávky je až 50 %.

Knihy můžete prohlédnout v rámci adventního koncertu, nebo po nedělních Bohoslužbách v Mikulově až do 13.12.2015. Objednané knihy můžete vyzvednout v neděli 20.12.2015 po Vánoční Bohoslužbě.

Nabídka

Vybírat můžete z více než třiceti titulů (otevře se nová stránka, kde je možné kliknutím na titul knihy zobrazit podrobnosti o knize). Ceny najdete v přiloženém PDF souboru (PDF, 98 kB). (Alternativní způsob náhledu je skrze tabulku vč. odkazů na obálky knih.)

Speciální nabídka při objednávce do 29.11.2015

Čtení na každý den (lze použít v jakémkoliv roce) pro ženy Ježíš tě volá od Sarah Youngové – velmi dobře hodnocená kniha na amazon.com (najdete tam i náhled knihy) v českém překladu. Pokud objednáme pět a více kusů, což je myslím velmi reálné, dostaneme se z prodejní ceny 350 Kč na příjemnějších 245 Kč za jeden výtisk.

NEHLEĎ NA SEBE očima druhých. Je to příliš nebezpečné. Jen stěží lze odhadnout, co si o tobě ostatní lidé skutečně myslí. Jejich názory na tebe se mění v závislosti na jejich pocitech, ať už tělesných, citových, nebo duchovních. Pokud dovolíš lidem, aby určovali to, kým jsi, začínáš z nich dělat své modly. Tvá snaha zalíbit se druhým nakonec začne dusit tvou touhu líbit se Mně, svému Stvořiteli. — Mnohem lépe uvidíš, jaká opravdu jsi, budeš-li se na sebe dívat tak, jak tě vidím Já. Hledím na tebe neustále s Láskou a bez poskvrny hříchu. V Mých očích můžeš spatřit, jak hluboce a věčně jsi milována. Opětuj Můj láskyplný pohled, a naplní tě hluboký Pokoj. Mou láskyplnou Přítomnost opětuj tak, že Mě budeš uctívat v duchu a v pravdě. — Židům 11,6 a Jan 4,23-24 — (Sarah Youngová, Ježíš tě volá, 12. října)

Knihy z ECM (ústředí)

Jak se stává dobrou tradicí, máme zde i nabídku knih z „ústředí“ se slevou 15 % a různé zvýhodněné balíčky. Vyplněné objednávky vhazujte do 6.12.2015 do schránky, nebo předejte kazateli.

Doplnění farní knihovny

Zároveň sbíráme tipy na doplnění farní knihovny. Návrhy zašlete e-mailem, nebo vhoďte do schránky. Děkuje váš kazatel:)

Média | Přehled externích souborů zmíněných v příspěvku